Pięknie nam sie te forum rozwija 🙂

Poruszyła mnie Twoja historia. Opowiesz mi o tym? :)
Awatar użytkownika
Sztyc
ciągle się uczy

Pięknie nam sie te forum rozwija 🙂

Post autor: Sztyc »

👌👌👌
Awatar użytkownika
Janucik
ciągle się uczy

Re: Pięknie nam sie te forum rozwija 🙂

Post autor: Janucik »

:-)
emeryt
tylko obserwuje

Post autor: emeryt »

Pewnie już wszystko powiedziano i wszystko zagrano.
Awatar użytkownika
Sztyc
ciągle się uczy

emeryt pisze: 19 lis 2020, 07:15 Pewnie już wszystko powiedziano i wszystko zagrano.
Tylko po cholerę jeden z drugim sie rejestruje na forum skoro nie ma nic do powiedzenia albo czasu dla forum. Tego nie rozumiem. Powinna być opłata za uczestnictwo sciagana z konta automatycznie 100 zł/mc to dwa razy by się każdy zastanowił przed rejestracją A w razie " braku czasu" szybciutko by się wyrejestrował. Taka mam koncepcję. 👏👏👏
Awatar użytkownika
Janucik
ciągle się uczy

Post autor: Janucik »

W ramach obchodów II miesięcznicy proponuję uroczyste zamknięcie tego forum. Kto jest przeciw?
Awatar użytkownika
Wojgra9
tylko obserwuje

Post autor: Wojgra9 »

Po co mam mówić czy pisać bzdury. Jak będę miał coś do powiedzenia to powiem.
Leszek
tylko obserwuje

Post autor: Leszek »

Wojgra9 pisze: 19 lis 2020, 15:23 Po co mam mówić czy pisać bzdury. Jak będę miał coś do powiedzenia to powiem.
Myślę podobnie.
Awatar użytkownika
twardziel
tylko obserwuje

Post autor: twardziel »

Widocznie ludzie mają inne problemy w tym momencie i nie mają czasu lub mają inne ważniejsze sprawy, to przecież normalne, po co od razu zamykać forum...Nie da się zmusić aby pisać " na siłę" cokolwiek aby tylko coś napisać. Koronavirus, otaczająca nas rzeczywistość + polityka, cały" Nierząd" również mają na to wpływ, że jesteśmy trochę w d....e jedni bardziej drudzy mniej. Gdybym był pisowcem zwaliłbym wszystko na Tuska a stosując tylko ich retorykę (jak oni uwielbiają mówić...) zwalam wszystko na Kurdupla....ale jest światełko w tunelu, będzie dobrze....trzymajmy się i jak powiedział klasyk " Nie czas żałować róż gdy płoną lasy".
Awatar użytkownika
mmkowal
ciągle się uczy

Post autor: mmkowal »

Obserwuje się spowolnienie we wszystkich serwisach społecznościowych. Mnie to ani ziębi ani grzeje. Raz się gada dużo, a raz mało. Nihil novi sub sole.
Awatar użytkownika
lamonalila
tylko obserwuje

Post autor: lamonalila »

Czy mi się tylko tak wydaje, że to forum trochę spowolniło ? Zaglądam tu kiedy mam wolną chwilkę ale jakoś tak ucichło. Podobał mi się tutorial Lajkonixa ,może jeszcze jakiś tutorial ,wskazówki, poprowadzenie za rączkę, mnie by się przydało, bo wtedy jest integracja. W nadziei, że z nowym rokiem akordeonowym krokiem pozdrawiam wszystkich forumowiczów :P
Awatar użytkownika
mmkowal
ciągle się uczy

Post autor: mmkowal »

Spowolniło. Ale to nic. Początki zawsze są trudne. Zawsze można tu o coś zapytać. Sądzę, że będzie można uzyskać poradę w wielu kwestiach.
Awatar użytkownika
Sztyc
ciągle się uczy

lamonalila pisze: 01 sty 2021, 15:52 Czy mi się tylko tak wydaje, że to forum trochę spowolniło ? Zaglądam tu kiedy mam wolną chwilkę ...
Forum nie może samo w sobie zwolnić jest czynne 24 godz. tylko albo ludzie piszą albo nie piszą ale to już przerabialiśmy nie tylko na tym forum. Najważniejsze że wszystkim ten układ pasuje 😉
ODPOWIEDZ